wtorek, 10 grudnia 2013

Witam

Chciałam się pochwalić dwoma nowymi nabytkami z serii kosmetycznej.

Mianowicie zamówiłam sobie ostatnio utrwalacz do makijaży i nowe pędzelki.
Zacznijmy może od utrwalacza.

Maku Up Fixer Spray
Firma: Hean
Pojemność: 150 ml.
Cena: 24,99 zł.
(Na allegro.pl możecie go wyszukać za 18,99)

Zastosowanie: 
Bezbarwna utrwalająca mgiełka do twarzy,tworzy lekki filtr ochronny,który przedłuża trwałość oraz zabezpiecza przed ścieraniem i rozmazywaniem makijażu.Łatwy do zmycia preparatem do demakijażu oraz ciepłą wodą z mydłem.Pryskać delikatną mgiełkę z odległości 20-30 cm.

Makijaż faktycznie fajnie się trzyma po zastosowaniu Fixer'a. Łatwa dostępność w internecie.Polecam firmę Hean.
Zapraszam na fb,do polubienia profilu: https://www.facebook.com/heankosmetyki?fref=ts


Jeśli chodzi o pędzelki do makijażu kupiłam sobie dokładnie dziś na mieście w sklepie Hebe,dwa pędzelki.Pierwszy do kresek,prosty (skośny już mam),drugi do specjalnych makijaży.
Włosie jest bardzo przyjemne w dotyku.Bardzo ładny wygląd zachęca do użytku,posiada wtopiony brylancik.Cena bardzo fajna,bo za pędzelek do kresek 5,99 zł.,cena specjalnego to 11,99 zł. cena dla domowego użytku przystępna,wręcz niska.Godne polecenia.
Dodatkowa fajna wiadomość: 
W perfumerii Super-pharm możecie nabyć fajne zastawy do włosów ze Schwarzkopfa z serii Gliss Kur Ultimate Repair. Dwa  zestawy w jednym kosmetyczka,szampon,odżywka i lakier czarny Taft w drugim zestawie szampon,odżywka i olejek w spray'u dodający blasku.Ceny ok 23-29 zł. W zależności czy posiadacie kartę Super-pharm.
Polecam te zestawy,gdyż cena jest zabójczo mała,a kosmetyki bardzo dobrej jakości.Zdecydowanie potrzebne komuś kto ma włosy zniszczone,łamliwe i w kiepskiej kondycji.


Pozdrawiam Was,Iv.
Życzę miłego wieczoru.